Premium Lateks Eldiven Beyaz

75,00

Temizle
Karşılaştır
SKU: P.LATEX.WHITE.001 Kategori:

Primo Tek kullanımlık Pudrasız Doğal Lateks Eldiven

LATEKSE DUYARLI CİLTLER ÜZERİNDE GÜVENLİ KULLANIM SAĞLANMAMIŞTIR. ENDER OLARAK KAUÇUK LATEKSİ KARŞI ALERJİK REAKSİYONLAR BİLDİRİLMİŞTİR. BU ÜRÜNÜN KULLANIMINDAN DOLAYI HERHANGİ BİR REAKSİYONA RASTLAMANIZ DURUMUNDA ÜRÜNÜN KULLANIMINI DERHAL DURDURUP DOKTORUNUZA DANIŞINIZ. SERİN, KURU VE AŞIRI SICAK (35 C VEYA 95 F) OLMAYAN BİR YERDE MUHAFAZA EDİNİZ. AÇIK KUTULARI DİREKT GÜNEŞ VE FLORASAN IŞIĞINDAN UZAKTA TUTUNUZ. KALİTELİ LATEKS ELDİVENLER MÜKEMMEL BİR BİYOLOJİK BARİYER SAĞLARLAR. ANCAK KİMYASAL BARİYER OLARAK KULLANILMAZLAR.

Lateks Eldiven Nedir?

Lateks, sütlü bir bitkinin özüne verilen isimdir. Aynı zamanda bitki özünün işlenerek esnek ve ince malzemelerin üretilmesine verilen isimdir. Genel olarak baktığınız zaman farklı sektörlerde ve alanlarda lateks eldivenlerin kullanıldığını görürsünüz. Çoğunlukla keten ve fildişi renkte olan lateks eldivenler elastik ve az geçirgenlik özelliği ile avantaj sağlar. Bizler de Bonefiks Medikal olarak lateks eldiven üretiminde hizmet vermekteyiz.

Üretimini yaptığımız eldivenleri yüksek kalitede üretiyor ve özel paketler halinde tüketiciye ulaştırıyoruz. Farklı sektörlerde ve alanlarda kullanılan eldivenler için son teknoloji sistemden yardım alıyoruz. Hastanelerde, eczanelerde, gıda üzerine hizmet veren işletmelerde kullanılan lateks eldivenleri yüksek kalitede üreterek sizlere sunuyoruz.

Lateks Eldiven Kullanmanın Avantajları

Primo lateks eldiven kullanmanın birçok avantajı bulunuyor. Eldivenin sunduğu avantajlarla birlikte bazı dezavantajlar da bulunuyor. Bu dezavantajların başında kişilerde alerjik reaksiyon görülmesi geliyor. Primo lateks eldivenler yapısı gereği hassas ciltli bireylerde alerji yapabiliyor. Bonefiks Medikal olarak bunun önüne geçmek için eldiven üretiminde ekstra özen göstermekteyiz. Yüksek kalitede ürettiğimiz eldivenler sizlere şu avantajları sunmakta;

 • Esnek yapıya sahiptir. Bu sayede kolaylıkla kullanılabilir.
 • Bilek kısımları lastikli olarak üretilen eldiven kayma yapmaz.
 • Pudralı ve pudrasız olarak üretilmekte ve tüketiciye sunulmaktadır.
 • Tek kullanımlık bir eldivendir. Bu özelliği ile sağlıklıdır.
 • Pudralı olarak üretilen eldiven ameliyatlarda tercih edilmektedir. Pudralı eldivenler terleme yapmaz. Bu sayede kullanan kişiyi rahatsız etmez ve çalışmaya engel olmaz.

Primo lateks eldivenler özellikle sağlık alanında kullanılmaktadır. Farklı boyutlarda üretilen primo lateks eldivenler kullanışlı yapıya sahiptir. Lateks eldivenler uzun süre kullanılmamalıdır. Isıya karşı güçlü dayanıklılık özelliği bulunmayan lateks eldivenlerin geçirgenlik özelliği uzun süreli kullanım sonrasında artar. Bu nedenle Primo lateks eldiven uzun süreli kullanılmamalıdır.

Bonefiks Medikal olarak üretimini yaptığımız primo lateks eldivenin her el için uygun olması adına farklı boyutlarda üretim yapmaktayız. Elin doğrudan temas etmemesi gereken alanlarda hijyen için önemli ve gerekli olan eldivenler aynı zamanda ekonomiktir. Bonefiks Medikal olarak uygun fiyat aralığında ürettiğimiz eldivenleri özel paketlerle tüketiciye sunmaktayız.

Sağlığınız İçin Lateks Eldiven

Tek kullanımlık lateks eldiven özellikle yüzeylerde bulunan mikroplardan korunmak için önemli bir yere sahip. Salgın hastalıkların bulunduğu ve insanların normalden daha fazla dikkat etmesi gerektiği şu dönemlerde en çok ihtiyaç duyulan malzemelerden biri lateks eldivenler oluyor. Bonefiks Medikal sizlerin ihtiyacı olan eldivenleri üretiyoruz. Yüksek kalitede ürettiğimiz eldivenler toz ve hava barındırmayan özel paketi ile sizlere sunuluyor. primo.com.tr’den alacağınız eldivenler ile sizlere sunduğumuz avantajlar:

 • Uygun fiyatlı yüksek kaliteli eldiven
 • Kısa süreli teslimat
 • Alt limit bulunmayan sipariş
 • 7/24 iletişim
 • Orijinal ürün garantisi
 • Güvenilir ve garantili alışveriş
 • Kolay iade koşulları
 • Sağlıklı ve kullanışlı eldiven

Bonefiks Medikal olarak ürettiğimiz lateks eldivenler yüksek kaliteye sahiptir. Sağlık için uygun olan eldivenler kullanışlı ve dayanıklıdır. Firmamızla iletişime geçerek lateks eldiven siparişi verebilirsiniz. Vereceğiniz siparişler için alt limit bulunmamaktadır.

İhtiyacınız ve isteğiniz doğrultusunda eldiven siparişi oluşturabilirsiniz. Siparişleriniz gün içerisinde hazırlanır ve kargoya verilir. Hızlı teslimat ile siparişinize kısa sürede ulaşmış olursunuz. Sipariş oluştururken ya da sormak istediğiniz bir soru olduğu zaman 7/24 firmamızla iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz. Orijinal paketiyle sizlere ulaştırılan ürün güvenilir ve garantilidir. Siparişinizi oluşturduktan sonra sistem üzerinden sipariş iptali yapabilirsiniz.

LATEKS (LATEX) ELDİVENLER

Lateks eldivenler olarak satış kanallarında gördüğünüz eldivenler, özellikle sağlık çalışanları için üretilmiş olup, bir diğer adı muayene eldivenleridir. Lateks, doğada bulunan bitkilerin salgıladığı bir sıvı olup, bu öz hava ile karşılaştığında katılaşarak sütlü bir köpük halini alır. Çoğunlukla kauçuk bitkisinin özünden elde edilen bu sıvı, bu formundayken kağıt yüzeylere yapışır ancak kuruduğunda kağıt ile temasında yüzeye tutunma yapmaz. Bu maddeye doğal plastik de denir. Evde temizlik esnasında, hastanelerde hastaya temas esnasında ve gıda üretim sektöründe gıdaya temas esnasında sıklıkla kullanılan lateks eldivenler hastalık, kir, mikrop, bakteri vb. her türlü zararlı maddenin kullanıcıya bulaşmasını önler. Şeffaf naylondan üretilen eldivenlere göre kullanımı daha kolay, dokunsallık hissini daha çok veren, el üzerine maksimum tutunan ve daha dayanıklı olan lateks eldivenler, hem ucuz hem pratik bir kullanım deneyimi sunar. Lateks maddesinin bazı ciltlerde alerjiye sebebiyet vermesi nedeniyle, alerjiyi önleyen pudralı lateks eldivenlerin de kullanımı yaygınlaşmıştır. Eğer alerjik bir cildiniz var ise pudralı lateks eldivenlerin kullanımı önerilir. Lateks eldivenlerin en yaygın kullanım alanı sağlık ve gıda sektörü olup, doktorlar, hemşireler ve veterinerler tarafından kullanılır ve tek kullanımlık olup, her hasta temasında yenisiyle değiştirilir. Aynı şekilde gıda ile temas eden kişilerin de (gıda üretim fabrikaları, gıda ambalajlama birimi çalışanları, restoran çalışanları, fırınlarda çalışan elemanlar vb.) sıklıkla kullanıldığı lateks eldivenler gıda ve kullanıcı hijyeni açısında büyük önem arz etmektedir. Bir defa kullanılan lateks eldiven bir daha kullanımı kesinlikle yapılmamalıdır. Gıda sektörü çalışanlarının ise gün içinde sıklıkla değiştirmesi önerilir.
Lateks eldiven alırken dikkat edilmesi gereken unsurlar;
• Eldiveni satın aldığınız kanalın güvenilir olmasına,
• Anti alerjik olmasına,
• Protein alerjisi olanların (lateks maddesi protein ihtiva eder) protein oranı düşük olan lateks eldivenler tercih ediyor olmasına,
• Vitril ve nitril maddelerden üretilen lateks eldivenlerin, bu ürünlere alerjisi olanların tercih etmemesine,
• Satın aldığınız eldivenin bilek kısmınızı tam kavramasına, gevşek ya da çok dar olmamasına,
• Ürünün geçirgen olmamasına,
• Ve kendinize en doğru bedende satın alım yapılmasına (Small (S), Medium (M) ve Large (L) olmak üzere üç bedeni bulunur.) dikkat edilmelidir.

 

BoyutlarYok
Marka

Primo

Renk

Beyaz

Beden

S, M, L

Kullanımı

Steril Değil

Uyumluluk

İki el için uyumlu

Malzeme

Latex

Pudra

Pudrasız

Paket

1 Kutu x 100 Adet

Henüz yorum yok.

“Premium Lateks Eldiven Beyaz” için ilk yorumlayan siz olun