Termoplastik Elastomer Eldiven Şeffaf

48,00960,00

Temizle
Karşılaştır

Termoplastik Eldiven Nedir?

Termoplastik elastomerler (TPE) eldiven lateks ve nitril eldivenden farklı olarak şeffaf naylon yapıdadır. Daha çok gıda sektöründe olan okul kantinlerinde, fırınlarda, pastanelerde, börek salonlarında, simitçiler vb. alanlarda tercih edilir. Kolay kullanım ve şeffaflığıyla kullanıcının rahat hareket etmesini sağlar. Gıdaya temasındaki rahatlığıyla hijyenik bir deneyim sunar.

Primo Termoplastik Pudrasız Eldiven
Primo termoplastik pudrasız eldiven-100’lü-Tek kullanımlık Termoplastik pudrasız tek kullanımlık lateks muayene eldiveni ve mavi Nitril eldivene alternatif bir ürün olup performans olarak gayet kullanışlıdır. Pudrasız termoplastik eldiven lateks ve nitril madde içermez. Esnek yapısı sebebiyle genel temizlik ve ilk yardım gibi kullanım alanlarında rahatlıkla kullanılabilir. Pudrasız olması ile hem pudra alerjisinin engellenmesini önler ek olarak pudranın tercih edilmediği kullanım aranlarında güvenli bir şekilde kullanımı sağlanmaktadır. Termoplastik pudrasız eldiven yırtılma ve delinmelere karşı lateks vb. Ürünlere göre daha dayanıklıdır. Termoplastik eldiven özellikleri -iki el ilede uyumludur. – steril değildir (non-Steril – nitril ve lateks içermez. – termoplastiktir. – tek kullanımlık eldiven çeşitidir. – pudrasız. – yumuşak ve elastik yapıdadır. – yırtılmalara karşı dayanıklıdır. – serin ve karanlık yerde saklayınız. – raf ömrü üretim tarihinden itibaren 5 senedir Paket içerisinde 100 adet Termoplastik pudrasız tek kullanımlık eldiven Bulunmaktadır.

 

TPE (Termoplastik Elastomer) Nedir?

Termoplastik Elastomerler, elastomer ve plastik olmak üzere iki fazdan oluşur. Termoplastik elastomer (TPE), elastomer fazı sayesinde kauçuk malzemelere benzer esneklik ve mekanik dayanım özellikleri sergilerken; plastik fazı sayesinde ise kolay işlenebilirlik ve geri dönüştürülebilirlik avantajına sahip olan malzemedir.

Termoplastik Elastomer (TPE) malzemelerin işlenme (proses edilme) süreçlerinde kürlenme veya vulkanizasyon ihtiyaçları yoktur. TPE ürünler aynı plastik malzemeler gibi enjeksiyon, ekstrüzyon ve şişirme ile kalıplama gibi tekniklerle işlenebilirler.

Polimer nedir?

Termoplastik Elastomerler (TPE) hakkında ayrıntılı bilgi vermeden önce bazı temel konularla ilgili açıklama yapmak gereklidir.

Polimer küçük ve basit bir kimyasal birimin tekrarlanmasıyla oluşmuş büyük bir moleküldür. Şekillendirilme kabiliyetlerine göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılırlar. TPE (termoplastik elastomerler) elastomer sınıfına aittir.

 

Her iki ele de uyumlu, tek kullanımlık , steril değil.
– Bu ürün elastomer ve polietilen karışımdan üretilmiş olup, DINP ve DOP gibi flatlar ve alerjik reaksiyona neden olan lateks içermez. Ürün ömrü, depolama ve kullanım şartlarına bağlıdır. Ürün gün ışığına doğrudan maruz bırakılmamalıdır. Serin ve kuru ortamda muhafaza edilmelidir. Kulanım öncesi görsel olarak incelendiğinde hasar şüphesi var ise kullanılmamalıdır. ürün 89/686/EEC sayılı Avrupa Birliği Direktifine

CE / 02257 Yönetmeliğine uygundur

AğırlıkYok
BoyutlarYok
Marka

Primo

Renk

Şeffaf

Beden

S, M, L

Kullanımı

Steril Değil

Uyumluluk

İki el için uyumlu

Malzeme

TPE

Pudra

Pudrasız

Sertifikasyon

89/686/EEC, CE / 02257, EN 455-2

Paket

1 Kutu x 100 Adet, 20 Kutu x 100 Adet

Henüz yorum yok.

“Termoplastik Elastomer Eldiven Şeffaf” için ilk yorumlayan siz olun