Vinil Eldiven Siyah

89,90890,90

Temizle
Karşılaştır

Primo Tek Kullanımlık Pudrasız Vinil Eldiven

Lateks içermediği için, latekse duyarlı bünyeler için tercih edilir.
Farklı ve göze çarpan rengi nedeniyle gıda işleme ve gıda servisi kullanımları için mükemmeldir.
Lateks eldivenlere göre çok daha zor şartlara, daha uzun süre dayanıklılık gösterir.
Parmak uçlarında ki dokulu yüzey, kuru ve ıslak maddelerin daha kolay kavranabilmesini sağlar.
İki ele de uyumludur.

Vinil eldiven ne demek?

Vinil eldivenler, tıpkı nitril eldivenler gibi doğal lateksten üretilmediği için protein ihtiva etmez ve alerjik cilt tipleri için uygundur. Hammaddesi PVC (Poli Vinyl Klorür)’dür. Nitril eldivene göre daha az dayanıklı, lateks eldivene göre alerjen içermez. Kimyasal madde ile teması bulunan kişilerin tercih etmemesi gerekir. Nitril ve lateks eldivenlere göre maliyeti daha düşük olup, beyaz renktedir. Hijyen, temizlik, gıda, paketleme, ambalaj, üretim, süt ve süt işleri, et kombinaları için idealdir. Pudrasız olup, pudra alerjisini de önler. Lateks eldivenler kadar elastikiyet içermez ancak dayanıklılığı daha fazladır.

Vinil Eldiven Kullanım Alanları ve Avantajları

Primo vinil eldiven çeşitlerimiz çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bunların başında sağlık sektörü gelir. Hastaneler, sağlık ocakları, sağlık kabinleri, klinikler, poliklinikler ve diğer bütün sağlık kuruluşlarında insan sağlığına hassasiyet göstermek gerekir. Buralara muayene için gelen kişilerin büyük çoğunluğu çeşitli hastalıklar taşır. Bu yüzden de sağlık personellerinin kendilerini koruması gerekir. Muayene ve el teması sırasında kendilerini korumaya almak için en ideal çözümlerden birisi primo vinil eldiven kullanmaktır. Çünkü bu eldivenler güçlü bir koruma kalkanı oluşturdukları gibi dokunma hissinden de zafiyet oluşturmazlar. Bu sayede muayene temaslarının rahatlıkla yapılmasını sağlarlar.

Elbette sağlık personellerinin de çeşitli rahatsızlıkları olabilir. Bu tür hastalıkların hastalara bulaşmaması için de eldivenler en ideal araçtır. Üstelik satışını yaptığımız primo vinil eldiven çeşitleri 100’lü kutular halinde satıldığı için toplu alım imkânı verir. Her muayeneden sonra değiştirilme imkânı olduğu için hem sağlık personellerinden hastalara hastalık bulaşması önlenir hem de hastalar arası hastalık geçişi engellenmiş olur.

Bir diğer alan gıdadır. Gıda sektörü, doğrudan insan beslenmesini, bu da insan sağlığını etkiler. Gıdanın toplanması, paketlenmesi üretilmesi, hazırlanması, servis edilmesi gibi aşamalarda hijyene azami dikkat edilmesi gerekir. Tüketici sağlığı açısından her kademede görev alan personellerin hastalıkları, kirleri, mikropları yiyecek, içeceklere bulaştırmasını engelleyen en başarılı parça eldivenlerdir. primo vinil eldiven modellerimiz gıda sektöründe görev yapan kişiler açısından da hem hijyen sağlar hem de tutuş hassasiyetinde kayıp oluşturmadığı için rahat çalışma fırsatı sağlar.

Primo vinil eldivenlerimizin en çok tercih edildiği alanlardan birisi de temizlik sektörüdür. Temizlik sektöründe çeşitli kimyasallardan yararlanılır ve bu kimyasallar alerjen madde içerebilmekte, çoğu kişide cilt ve deri rahatsızlıklarına yol alabilmektedir. Bu yüzden primo vinil eldivenler geçişe izin vermediği için güvenli bir kullanım sağlar. Kimyasallardan dolayı oluşacak tahrişleri engeller.

Geniş Kullanım Alanı Sunar

Vinil eldiven; mutfaklarda, ev işlerinde, temizlikte ve kozmetik alanında hem güvenli hem de hijyenik kullanım sağlıyor. Gıda ile teması uygun olan ürün soğan sarımsak, balık gibi güçlü ve kalıcı kokulara sahip besinlere elle temas etmek istemeyenler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Kozmetik alanında ise saç boyama, renk açma gibi işlemlerin pratik ve güvenli bir şekilde yapılmasını sağlıyor. Hasta bakımı ve bahçe işlerinde de kullanılabilen ürün çoklu pakette satışa sunuluyor.

Vinil Eldiven Özellikleri

• Her iki ele de uyumlu, tek kullanımlık , steril değil.
• Bu ürün doğal kauçuk içermemektedir.
• Polivinilden üretilmiştir.
• Latex alerjisi olan bireyler için idealdir.
• Ameliyatlarda kullanılmaz.
Kulanım öncesi görsel olarak incelendiğinde hasar şüphesi var ise kullanılmamalıdır.
ürün 89/686/EEC sayılı Avrupa Birliği Direktifine uygundur.
CE / 02257

AğırlıkYok
BoyutlarYok
Marka

Primo

Renk

Siyah

Beden

S, M, L

Kullanımı

Steril Değil

Uyumluluk

İki el için uyumlu

Malzeme

Vinil

Pudra

Pudrasız

Sertifikasyon

89/686/EEC, CE / 02257

Paket

1 Kutu x 100 Adet, 10 Kutu x 100 Adet

Henüz yorum yok.

“Vinil Eldiven Siyah” için ilk yorumlayan siz olun